КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

Проведення профілактичного заходу "Урок"

Дата: 06.09.2023 09:26
Кількість переглядів: 157

Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», наказу служби у справах дітей Рівненської обласної державної адміністрації від 04.09.2023р. № 14 «Про організацію та проведення у 2023 році профілактичного заходу», на території Клеванської територіальної громади проводиться профілактичний захід «Урок», який триватиме протягом вересня – жовтня цього року. Метою заходу є виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Фото без опису

Шановні батьки!

    Звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до чинного законодавства, обов’язки по забезпеченню належних умов щодо навчання та виховання дітей покладено на Вас. Згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей.

Шановні мешканці громади!

    У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо інформувати Службу у справах дітей Клеванської селищної ради за адресою: смт. Клевань, вул. І.Франка, буд. 20. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано