«Робота для ВПО: ти потрібен!»

Дата: 14.09.2023 08:54

На Рівненщині розпочалася Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій. Триватиме вона упродовж вересня - жовтня 2023 року.

Метою кампанії є допомога внутрішньо переміщеним особам з працевлаштуванням та інтеграцією у  місцеві громади.

Під час кампанії вимушено переміщених осіб ознайомлять з переліком вакантних посад, програмами зайнятості, що реалізовуються в регіоні, можливостями професійного навчання та перенавчання, державними програмами, що спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив та ін.

До слова, Рівненськаобласнаслужбазайнятості також активно долучилася до проведення кампанії, в рамках якої організовуються заходи з інформування ВПО про послуги служби зайнятості. Також ведеться системна робота з роботодавцями щодо важливості надання робочих місць для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Служба зайнятості для внутрішньо переміщених осіб допомагає з наступних питань:

- інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням;

- активні форми сприяння зайнятості;

- можливість працевлаштування за актуальними вакансіями;

- участь у громадських, суспільно корисних та інших роботах тимчасового характеру;

- можливість професійного навчання, у т.ч. навчання за ваучером;

- сучасні електронні сервіси служби зайнятості.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ  +38096-539-53-59.