День усиновлення в Україні щорічно відзначатимуть 17 вересня!

Дата: 17.09.2023 09:17

В цьому році дату дня усиновлення було змінено через перехід на новоюліанський календар. Відтепер День усиновлення в Україні щорічно відзначатиметься 17 вересня.

Ця подія підкреслює важливість сімейного виховання та підтримки дітей. Сьогодні, в умовах війни, коли багато діток залишилися без батьківського піклування, це особливо важливо!

Батьківство - найвищий прояв безмежної любові та відданості!

Висловлюємо щиру подяку і вітаємо всіх усиновлювачів, опікунів, піклувальників та прийомних батьків з родинним святом!!!

Віримо, що спільними зусиллями кожного з нас ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала родину. Нехай все більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для діток, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки.

З повагою, Служба у справах дітей Клеванської селищної ради.