До відома фермерським господарствам громади

Дата: 25.09.2023 15:43

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) з’явився новий функціонал, який дозволить фермерським господарствам отримувати допомогу на усі землі у складі фермерського господарства, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

У кабінеті аграрія ДАР додано новий розділ Фермерське господарство, де представник фермерського господарства юридичної особи* або фізична особа-підприємець - засновник сімейного фермерського господарства може відправити заявку на приєднання до кабінету фермерського господарства земельних ділянок від громадян України членів або засновників фермерського господарства.
Детальна та покрокова інструкція із приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів ФГ доступна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1mzYhVK5MbY46O_cVrDkNQzvkR_7kWzPb1kKVOfz2a5E/edit.