Співпраця з Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

Дата: 11.10.2023 17:55

Завдяки співробітництву Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» із Клеванською селищною радою, зокрема відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення селищної ради, були проведені заходи, що допомагають покращувати якість надання соціальних послуг мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам.

👉 Благодійним фондом було передано профільному відділу соціального захисту населення устаткування та канцелярське приладдя для облаштування трьох робочих місць. Клеванська громада, як цільова серед громад області, отримала ноутбуки, багатофункціональні пристрої для друку та сканування, картриджі, Wi-Fi-роутери, джерела безперебійного живлення, мережеві фільтри-подовжувачі, зовнішні жорсткі диски.