ХХ Міжнародні Концерти Духовної Музики

Дата: 12.10.2023 13:03

7 та 8 жовтня 2023 року народний аматорський хор духовної пісні КЗ "Центр культури та дозвілля" Клеванської селищної ради (керівник Марія Адамчук) та ансамбль "Елегія" Клеванської музичної школи (керівник Світлана Яківчук) взяли участь у Міжнародному фестивалі "ХХІІ Міжнародні концерти церковної музики", що відбувся у місті Гіжицько Вармінсько - Мазурського воєводства Республіки Польща. Два дні колективи з Клеванської громади дарували полякам та українцям, які там проживають, естетичну насолоду від неперевершеного виконання духовних творів. Творчі колективи з Клеваня вже не вперше виступають на такому потужному фестивалі. До слова, Клеванська громада має дружні стосунки з м.Гіжицько та Вермінською громадою.
Учасники фестивалю отримали від організаторів грамоти, нагороди та хвилю позитивних емоцій і вражень.