Відкриття класу безпеки в Оржівському ліцеї

Дата: 16.10.2023 12:51

Відбулося відкриття класу безпеки в Оржівському ліцеї Клеванської селищної ради.
У відкритті взяли участь рятувальники Рівненського районного управління ДСНС та представники освіти області, місцевої влади, педагогічний колектив та учні. В класі безпеки діти зможуть отримати знання та практичні навички з питань пожежної та мінної безпеки, домедичної допомоги та психологічного розвантаження, безпеки життєдіяльності тощо. Окрема увага приділятиметься безпечному поводженню з боєприпасами. Представники команди дружин юних рятувальників-пожежних продемонстрували для присутніх тематичні зони класу, що допоможуть пояснити дітям правила безпечної поведінки. Знайомство дітей з небезпечними ситуаціями у безпечному середовищі допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.