Атестація педпрацівників по-новому: що треба знати

Дата: 27.10.2023 15:30

📚У співпраці з Рівненським обласним інститутомпіслядипломної педагогічної освіти проведено методичну онлайн-студію «Атестація педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році» для директорів, заступників директорів закладів освіти, керівників професійних педагогічних спільнот.
⁉️Увагу присутніх було зосереджено на актуальних питаннях організації та проведення атестації педагогічних кадрів, її особливостях в умовах воєнного стану, новаціях в оформленні атестаційних документів. Активна комунікація та взаємодія сприяли освоєнню нового сегмента нормативного забезпечення професійного розвитку педагогів.
🎤Спікер заходу – Микола Люшин, кандидат педагогічних наук, методист кабінету освітнього адміністрування РОІППО.
🤗Фахово зростаємо разом та успішно працюємо далі!