Дата: 30.10.2023 11:23

Тренінг "Впровадження гендерних підходів у діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування" відбувся 26 та 27 жовтня 2023 в. м. Рівне.

Учасницями школи стали представниці 3 громад Рівненщини Клеванська територіальна громада , Острозька територіальна громада , Гощанська Громада та команда  Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка"

Мета проекту – підвищення компетенцій та спроможності місцевих жіночих громадських організацій Рівненської області у сфері захисту прав жінок та становлення гендерної рівності шляхом залучення до участі у школі жіночого лідерства та адвокаційних заходах у громадах проєкту.

Проект реалізується ГО "Центр "Чайка" у партнерстві з Діями - платформа жіночих ініціатив , Центр суспільних перетворень ,  Центр ініціатив "Віадук" за підтримки організації Пакт Pact Ukraine: building the world of equal opportunities в межах проекту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні" за фінансової підтримки Уряду Канади.