Тривають заходи, спрямовані на соціально - правовий захист дітей

Дата: 31.10.2023 15:04

Працівниками Служби у справах дітей, спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» Клеванської селищної ради, поліцейськими офіцерами громади продовжуються профілактичні  рейди. Під час рейдів батькам роз’яснено норми чинного законодавства щодо їх обов'язків з виховання та розвитку дитини, підстави позбавлення батьківських прав, проінформовано стосовно адміністративної, кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, недопущення сімейного насильства, відповідальності батьків за здобуття дітьми освіти, недопущення зловживання тютюновими та алкогольними виробами тощо.

З даними сім’ями продовжується робота для задоволення виявлених потреб.

Як правило, регулярне відвідування сімей, де виховуються малолітні та неповнолітні діти, допомагає попереджувати негативні явища в сім’ях і наглядати за дітьми з «групи ризику».

Подібні профілактичні заходи дають помітні результати, ситуація в сім’ях змінюється на краще.