ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СМТ ОРЖІВ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 06.11.2023 16:42

З метою одержання та врахування зауважень пропозицій громадськості Клеванська селищна рада повідомляє про початок процедури визнання обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану зонування території смт Оржів Рівненського району Рівненської області.

Громадське обговорення СEO триватимуть протягом 10 днів із часу опублікування цього оголошення. Паралельно приймаються письмові зауваження та пропозиції за адресою селищної ради: вулиця І. Франка, 20,  смт Клевань, Рівненський район,  Рівненська область.

З текстом заяви про визначення обсягу СЕО можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ

Пропозиції, надані після встановленого строку, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.

Посадова особа, відповідальна за збір пропозицій – Рожкова М. В