Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Клеванської селищної ради

Дата: 27.11.2023 16:37

27 листопада 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Клеванської селищної ради.

Зокрема було розглянуто питання:

• про надання статусів дітям,  які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ;
  • про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку, право користування яким має малолітня дитина;
  • про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якій зареєстрована неповнолітня дитина.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали участь у обговоренні, висловлювали свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.