З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2023 08:15

💙Шановні наші Воїни, прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

💛Сьогодні Ваше свято, бо Українське військо сильне Вами.

💙Щиро дякую всім військовослужбовцям Клеванської громади та всієї України, які боронять нас і нашу державу, за відвагу і героїзм, за життя і майбутнє, яке ви невпинно виборюєте щодня. Вами захоплюється весь світ і пишається кожен українець! 💪🫶

🙏У цей день схиляю голову перед пам’яттю наших воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

💙 Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили! Нехай Боже благословення, опіка Матері Божої та чудесний захист святого Миколая завжди буде з вами! Нехай береже вас Господь!

💙Слава ЗСУ! 💛

🇺🇦Слава Україні!🇺🇦