Привітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:07

🇺🇦Шановні працівники Клеванської селищної ради, депутати, члени виконавчого комітету, ветерани самоврядної ниви!

💛Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ !💙

Робота в органах місцевого самоврядування нелегка, особливо у період війни. Це праця, яка найбільше підлягає критиці, часто непомітна, але дуже важлива.

Щиро дякую всім, хто попри все не змінив своїм принципам та продовжує працювати для громади.

Ми маємо бути міцним і надійним тилом,

триматися разом і продовжувати працювати кожен на своєму фронті.

З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров'я, злагоди, наснаги. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Перемоги, Миру та процвітання Україні і нашій громаді!

🇺🇦Слава Україні!🇺🇦

З повагою та вдячністю,