Важлива інформація! Термін до 18 грудня 2023 року

Дата: 14.12.2023 14:55

💥 ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

🖐 Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Клеванської селищної ради повідомляє наступне.

👉 До уваги учасників бойових дій, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та військовослужбовців , які мобілізовані з 24.02.2022 року, проходять військову службу за контрактом!

🇺🇦 До Дня захисників, захисниць України у 2023 році продовжується надаватись одноразова матеріальна допомога у сумі 1000 грн. кожному.

🔸️ Для отримання грошової винагороди необхідно:

> особисте звернення військового або одного з членів сім’ї за погодженням військового;

> паспорт;

> ідентифікаційний номер;

> довідка Форма 5, що підтверджує призов на військову службу або посвідчення учасника бойових дій;

> карткові реквізити банку.

💥 Звертаємо Вашу увагу, що отримати одноразову матеріальну допомогу можуть лише зазначені категорії осіб, які зареєстровані на території Клеванської громади.

🔸️ Прийом заяв на отримання допомоги прийматиме відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення до 18.12.2023 року включно в приміщенні селищної ради.

- смт.Клевань, вул.Івана Франка, 20.