Сім’ї загиблого військовослужбовця з Клеваня вручили почесний нагрудний знак "Золотий Хрест"

Дата: 21.12.2023 20:44

🇺🇦 😔 Відповідно до Наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 02.11.2023 №2580 за особисту мужність і самовіданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відзначений почесним нагрудним знаком "Золотий Хрест" Ківінський Сергій Степанович (посмертно 🕯), житель селища Клевань.

🔸️ Сьогодні під час засідання чергової сесії Клеванської селищної ради представник Рівненського районного ТЦК та СП Михайло Волинець та селищний голова Галина Кидун вручили нагороду сім'ї загиблого Героя.

😥 Тим, хто втратив найближчих, нагороди не зменшать біль... Не повернуть спокій у їх серце... Проте вони мають твердо знати, що вся Україна та її народ довіку пам'ятатимуть імена та подвиги тих, хто віддав за них своє життя...

Вічна пам’ять та слава Герою 🇺🇦!