ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

Дата: 28.12.2023 16:41

УВАГА!

Сайт ПрАТ "Рівнеобленерго" інформує, що з метою забезпечення надійного і якісного надання послуг з електропостачання ПрАТ „Рівнеобленерго” здійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищеописаних робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.
У зв’язку з виконанням цих робіт 29 грудня 2023 року в період з 9.00 год до 17.00 год. буде припинено електропостачання на вулицях згідно списку:

буде відсутня електроенергія в смт.Клевань, частково вул.:Б.Хмельницького, Вишнева, Володимирська, Гайдамацька, Героїв України, Заводська, Залізнична, Івана Франка, Козацька, Л.Українки, Лісова, Лисенка, Паркова, Партизанський пров., Робітнича, Роксолани, Сагайдачного, Садова, Словянська, Соборна, Соборний пров., Тиха, Івана Франка пров., Центральна, Шкільна, Проспект Миру.

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.

У разі виникнення питань - звертайтесь без вагань!

Щиро Ваш Кол-центр.

ПрАТ "Рівнеобленерго"