Привітання селищного голови з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 08:49

💙Шановні мешканці громади та всі українці!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!💛

🇺🇦22 січня 1919 року на Софіївському майдані в Києві відбулася одна з найважливіших історичних подій – проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка», -йдеться в Універсалі Директорії УНР.

🇺🇦Це свято нагадує нам, що українці – єдиний народ і жодні кордони не зможуть розділити нас! Особливо це відчувається зараз, коли країна переживає найтяжчі часи, а ми єдині у своєму прагненні до перемоги, в бажанні жити у вільній, незалежній Україні! Тільки сильний народ може стати єдиним. Тільки єдиний народ може створити сильну країну!

🇺🇦Бажаю всім злагоди, єдності та гордості за нашу державу. Нехай життя в нашій прекрасній країні буде для кожного в достатку, радості, спокої і, саме головне – в мирі! Хай розум, воля і патріотизм згуртовує нас задля досягнення найбажанішої перемоги! Пишаймося тим, що ми – українці!

Слава Україні!🇺🇦

Слава ЗСУ!🇺🇦