Дата: 05.02.2024 12:39

🤝 Клеванська територіальна громада отримала Подяку від командування військової частини А4438.

💪 «За підняття бойового духу воїнів Збройних сил України, за вагомий внесок у розвиток обороноздатності держави, за надання допомоги українській армії..." - йдеться в тексті Подяки.

💙💛 Від імені громади подякували за нагороду, за мирне небо та побажали скорішої Перемоги.

🔶 Нагадаємо, що на сесії селищної ради з бюджету територіальної громади на підтримку військової частини А0284 було виділено фінансування та придбано квадрокоптер DGI Mavic 3.

🇺🇦 Разом до Перемоги!!!