Шанування Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 10:45

Шановні жителі громади, дорогі українці!

Сьогодні, 20 лютого, український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ця трагічна дата назавжди закарбована чорними літерами в українську історію.

Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас.  Ми навчилися бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати інтереси нашої країни до останнього подиху.

І скільки б років не минуло, ніколи не мине біль втрати батьків за сином. Біль дитини, яка вже ніколи не побачить батька. Їхні нездійснені мрії, не створені сім’ї, ненароджені діти. «Душу – Богові, життя – Україні, честь – для себе!» - це про них.

Сьогодні ми згадуємо їх молитвою і хвилиною мовчання, але знаємо, що і з неба вони, наші герої, вже своїм небесним військом і далі тримають над нами небо, в найскладніші хвилини. І триматимуть – до перемоги.

Герої не вмирають…

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова Галина КИДУН