Розроблення генерального плану селища Клевань (прийом пропозицій)

Дата: 28.02.2024 15:49

ОГОЛОШЕННЯ

Клеванською селищною радою розробляється  Генеральний план  та план зонування території селища Клевань Рівненського району Рівненської області

Генеральний план передбачає урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування забудови, визначення зон пріоритетних та допустимих видів використання, основних факторів його формування.

При  необхідності, просимо подавати пропозиції у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються за адресою: 35312, селище Клевань, вул. І.Франка, 20, каб. 26, тел/факс (0362) 27-10-07. Прийомні дні: понеділок, четвер.

Електронна адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): zemvid.klevan@gmail.com.