ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

Дата: 08.03.2024 14:48

Добрий день!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

12 березня 2024р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Жобрин, частково вул.:Горинська, Зелена, Ковпака, Коротка, Круглівська, Лісова, Молодіжна, Набережна, Незалежності, Перемоги, Річна, Садова, Тиха, Центральна, Шевченка, Шкільна, Хутір Заств’я.

12 березня 2024р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Клевань, частково вул.: Б.Хмельницького, Біла, Вербова, Гайдамацька, Госпітальна, Грибна, Деражненська, Затишна, Корольова, Коротка, Лисенка, Молодіжна, Мічуріна, Набережна, Надії, Незалежності,  Нова, Пересопницька, Польова, Тополева, Яблунева, пров.Набережний, Весняний.

12 березня 2024р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Руда-Красна, частково вул.:Деражненська, Джерельна, Л.Українки.

12 березня 2024р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Углище, частково вул.:Зелена, Перемоги, Р.Андрійчука, Річна, Центральна.

13 березня 2024р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Клевань, частково вул.:І.Франка, Заводська, Слов’янська, Тиха, Центральна, Шкільна.

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.

У разі виникнення питань - звертайтесь без вагань!

Щиро Ваш Кол-центр.

ПрАТ "Рівнеобленерго"