Службою у справах дітей проведено рейд щодо перевірки належних умов для проживання дітей

Дата: 13.03.2024 14:44

12 березня 2024 року начальником Служби у справах дітей Клеванської селищної ради Оленою Комаровою, спільно з поліцейським офіцером громади Василем Долгих та КЗ «Центр надання соціальних послуг»,  з метою контролю за станом утримання, проживання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях, організовано та проведено профілактичний рейд на території Клеванської селищної ради.

Рейдовою групою обстежено умови проживання  дітей, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди, надано рекомендації щодо покращення стану виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей.