Роковини загибелі військовослужбовців внаслідок ракетного обстрілу

Дата: 14.03.2024 14:28

14 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

05:22 РАНКУ

Саме в цей день два роки тому дві ракети країни агресора атакували телевізійну вежу Концерну РРП та адмін приміщення біля неї в                   с. Антопіль Рівненського району. В той  день ворог забрав 21 життя.

Сьогодні ми повинні завдячувати життям, нашим загиблим бійцям, які самі прийшли до центрів комплектування та соціальної підтримки аби стати на захист нашої держави. В цей день наша громада втратила : трьох бійців, що боронили нашу країну від ворога.

«МИ МАЄМО ПАМЯТАТИ »

Степанюка Миколу Антоновича

Савоніка Андрія Анатолійовича

Захарука Вадима Олександровича

Ця невимовна трагедія принесла нестерпний біль у їхні родини та наші серця, стала ще одним прикладом жорстокості та безжалісності російської федерації, яка веде жорстоку війну проти України до сьогодні, та порушує всі міжнародні закони.

Щирі співчуття родинам загиблих. Ми не забудемо жодного Героя, що віддав життя за Україну!

Низький уклін родинам та Вічна пам'ять Захисникам України!