Вручення «За мужність» посмертно

Дата: 15.03.2024 10:21

🇺🇦12 березня 2024 року у Рівненській райдержадміністрації відбулося вручення високих державних нагород рідним загиблих воїнів, а саме орденів «За мужність» посмертно.

Чотири родини полеглих за Україну Героїв з Рівненського району зібралися сьогодні в приміщенні державної установи, щоб отримати високі нагороди, які вручають тим, хто проявив високу особисту мужність під час захисту державного суверинітету та територіальної цілісності України і самовіддано виконував військовий обов’язок.

🎖З рук в.о.голови Рівненської районної державної адміністрації – начальника Рівненської районної військової адміністрації Володимира Леонова, заступника голови Рівненської районної державної адміністрації Олександра Нестерука, т.в.о.начальника Рівненського районного ТЦК та СП Олександра Артемюка, голови Рівненської районної ради Василя Тимощука, представників органів місцевого самоврядування указ Президента України та медаль отримали: родина солдата Олександра Богданця із селища Оржів Клеванської громади та родина солдата Олександра Годуна із селища Клевань

💬«Ми всі у великому боргу, перед воїнами, які віддали свої життя за волю і мир в Україні. Не маємо права забути про їхній подвиг, адже вписали вони свої імена у сучасну історію нашої держави. Схиляємо перед ними голову у глибокій повазі та вдячності. Щира подяка і шана родинам полеглих Героїв!» - наголосив в.о.голови Рівненської районної державної адміністрації – начальника Рівненської районної військової адміністрації Володимир Леонов.

🙏Воїни Збройних Сил України до останнього подиху боронили нашу державу:

🇺🇦35-річний солдат, стрілець-помічник гранатометника Олександр Богданець 07 липня 2023 року біля міста Бахмут на Донеччині.

🇺🇦24-річний солдат, навідник аеромобільного відділення Олександр Годун загинув 21 серпня 2023 року біля міста Бахмут на Донеччині.

Герої не вмирають! Героям Слава!

Рівненська районна державна адміністрація