З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 13:03

Шановні працівники житлово-комунального господарства Клеванської громади!

🌿☘️ Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

👨‍🔧 Своєю нелегкою щоденною працею ви робите життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення. Ця праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Від вашої майстерності безпосередньо залежать соціальний добробут і настрій жителів громади.

👉 Щиро бажаю Вам доброго здоров’я, гарного настрою, людської вдячності та достатку, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З повагою, селищний голова Галина Кидун.