Новий автомобіль для надання якісних медичних послуг населенню

Дата: 26.03.2024 17:44

Сьогодні для надання якісних медичних послуг населенню Клеванської громади для Клеванської амбулаторії КНП "Центр ПМСД "Медичний простір" передано автомобіль CHERY TIGGO 2.

Враховуючи потребу в наявності даного транспортного засобу в установі, депутатським корпусом Клеванської селищної ради підтримано рішення про придбання за кошти місцевого бюджету даного автомобіля, що дасть можливість надавати своєчасну медичну допомогу пацієнтам вдома, забезпечить виїзд лікарів для обстеження та медичного обслуговування населення.

Селищний голова Галина КИДУН, вручивши ключі керівництву первинної ланки медицини, побажала, аби новий автомобіль сприяв покращенню роботи медперсоналу та швидкому наданні медичних послуг.