🕊️ День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 13:57

НАЙСИЛЬНІШИЙ БІЛЬ, КОЛИ ГИНУТЬ ДІТИ

04 червня 2024 р. у відділі обслуговування користувачів КЗ "Публічна бібліотека" Клеванської селищної ради відбулася година-реквієм "Найсильніший біль, коли гинуть діти" присвячена вшануванню пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
На захід були запрошені  учні 4-х класів Спеціальної школи  №1 в смт Клевань Рівненської обласної ради та їх класні керівники , а також начальник служби у справах дітей Клеванської селищної ради Олена Віталіївна Комарова.
Захід розпочався хвилиною мовчання, як данини пам'яті загиблим дітям.
Під час години-реквієму  розповіли дітям про офіційні дані Офісу генерального прокурора станом на сьогоднішній день. 550 загиблих дітей від рук ворога та понад 1300 поранених. Ми не маємо права про це забути. Ми не можемо цього пробачити.
Під час заходу дітям було представлено книжкову виставку "Дитинство, вбите війною..." розгорнуту в бібліотеці.
Сьогодні, з глибокою скорботою у серці, ми згадуємо тих дітей, чиї життя були трагічно обірвані через жорстокі злочини російських загарбників. Ці злочини не мають строку давності, росія обов'язково має бути покарана за них.

🕯️ Запаліть сьогодні свічку пам'яті та хвилиною мовчання вшануйте тих, кого ми втратили.