КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

І Н Ф О Р М А Ц І Я для осіб, що перебувають на військовому обліку

Дата: 18.06.2024 12:10
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

І Н Ф О Р М А Ц І Я

для осіб, що перебувають на військовому обліку

 

          У відповідності до підпункту 1 пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону  України від 11.04.2024 № 3633 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», усі громадяни України, які перебувають на військовому обліку (призовники, військовозобов’язані та резервісти, в т. ч. і жінки), зобов’язані уточнити дані з 18 травня по                17 липня 2024 р. Вказана категорія громадян, які перебувають на території України, можуть уточнити дані одним із способів:

  • самостійно прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку;
  • самостійно прибути до територіального центру надання адміністративних послуг  (ЦНАП);
  • он-лайн через електронний  кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, який реєструють добровільно.

         

          Йдеться про уточнення:

  • адреси проживання;
  • номерів засобів зв’язку;
  • адреси електронної пошти (за її наявності);
  • інших персональних даних.

 

ВАЖЛИВО ! Закон № 3633 не містить винятків, що призовники, військовозобов’язані та резервісти можуть не уточнювати дані, якщо вже зробили це у 2024 році. Тож якщо дані було уточнено до 18 травня 2024 р., щоб виконати вимоги Закону № 3633, доведеться зробити це повторно.

 

Жителів Клеванської територіальної громади, які уточнюватимуть дані в Рівненському РТЦК СП, якщо в їх військово-облікові документи або карточки обліку внесли зміни/записи, просимо надати для звірки військово-облікові документи відповідальним за ведення військового обліку селищної ради.

 

До відома: Рівненський районний територіальний центр комплектації та соціальної підтримки (РТЦК СП) знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Дніпровська, 4, 4 поверх.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано