Зустріч з вихованцями табору "Знайти себе"

Дата: 13.06.2024 14:17

13 червня 2024 року - начальник служби у справах дітей Клеванської селищної ради Олена Комарова,
начальник  СЮП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області майор поліції Тарас Цилюков  та інспектори  СЮП ВП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області капітан поліції Сергій Томецький та старший лейтенант поліції Анна Вінтюк та наші  поліцейські офіцери громади Віктор Буднік та Василь Долгих побували в гостях в дитячому таборі "Знайти себе", що діє при Центрі культури та дозвілля Клеванської селищної ради. Для дітей було проведено бесіду щодо безпечної поведінки та демонстрація техніки. З правилами пожежної безпеки, діток ознайомили бійці 4ДПРЧ  3ДПРЗ - ГУ ДСНС України в Рівненській області.