Вітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 09:16

Дорогі жителі Клеванської громади!

28 червня 1996 року стало визначною датою в історії українського державотворення – Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Основний Закон держави закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвим чинником розвитку демократичної держави.

Вже втретє ми відзначаємо річницю прийняття Конституції нашої держави в умовах воєнного стану. Наша боротьба проти ворога триває. Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція і на яких будується сучасна правова держава.

В цей святковий день, дух національної гордості нехай буде присутнім у кожного з нас. Пишаймося нашим минулим та віримо в перемогу і світле майбутнє, сповнене достоїнства, миру та процвітання.
Поважаймо
демократичні засади, які закріплені Конституцією України! Їх та незалежність нашої Батьківщини з дня у день продовжують виборювати наші мужні Воїни!💪

Пам’ятаймо, Україна розпочинається з кожного з нас, тож бажаю всім нам миру та спокою, успіхів та процвітання!
Разом до Перемоги!🇺🇦
Слава Україні! 🇺🇦
Героям Слава!🇺🇦

З повагою, селищний голова Галина КИДУН!