КЛЕВАНСЬКА ГРОМАДА

Рівненська область

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У МІСТОБУДІВНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 04.07.2024 16:47
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року Клеванська селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівних документацій: «Внесення змін в   генеральний план селища Оржів Рівненського району Рівненської області»,  «Внесення змін в   план зонування території селища Оржів Рівненського району Рівненської області», розділу  «Охорона навколишнього природного середовища» в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку селища Оржів Рівненського району Рівненської області».

Мета розроблення: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, цільового призначення ділянки та визначення параметрів забудови.

Підстава для розроблення: рішення Клеванської селищної ради від 19.06.2023 року № 1047 «Про внесення змін до генерального плану та плану зонування території смт Оржів Рівненстького району Рівненської області».

Замовник: Клеванська селищна рада. Розробник: Рівненська філія «ДІПРОМІСТО» ДП УДНДІПМ імені Ю.М. Білоконя.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись в адміністративному приміщенні Клеванської селищної ради за адресою: селище Оржів, вул. Заводська, 5 з понеділока по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год. та на сайті «Клеванської територіальної громади»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Мирослава РОЖКОВА.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 02 серпня 2024 року за адресою: селище Оржів, вул. Заводська, 5, адмін. приміщення селищної ради.

Відповідно до ч.6, ст. 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  містобудівних документацій: «Внесення змін в   генеральний план селища Оржів Рівненського району Рівненської області»,  «Внесення змін в   план зонування території селища Оржів Рівненського району Рівненської області», розділу  «Охорона навколишнього природного середовища» в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку селища Оржів Рівненського району Рівненської області»  будуть проводитись 04 серпня 2024 року  о 14.00 год. в приміщенні будинку культури селища Оржів за адресою: селище Оржів, вул. Заводська, 3

матеріали по містобудівних документаціях доступні за посиланням ПОСИЛАННЯ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано