На території Жобринського ліцею тривають роботи по будівництву спортивного майданчика

Дата: 24.07.2024 14:25

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🏠 На території Опорний заклад "Жобринський ліцей" тривають будівельні роботи з облаштування нового комплексного спортивного майданчику. Відповідно до рішення депутатського корпусу було передбачено та виділено кошти в сумі майже 1,6 млн.грн на будівництво даної спортивної споруди зі штучним покриттям, який охопить три види спорту - мініфутбол, волейбол та баскетбол.

🏀🏐 Дане рішення було прийняте у зв’язку із відсутністю поблизу корпусу школи місця для проведення занять із фізичної культури.

💙💛 Навіть в цей складний для українців час, через війну громади шукають рішення, як покращити добробут дітей, дати їм можливості для реалізації, підготувати до майбутнього і зробити сильними.