ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У МІСТОБУДІВНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 21.10.2024 15:49

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року Клеванська селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівних документацій: «Генеральний план забудови с. Жобрин Рівненського району Рівненської області»,  «План зонування території с. Жобрин Рівненського району Рівненської області».

Мета розроблення: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, цільового призначення ділянки та визначення параметрів забудови.

Підстава для розроблення: рішення Клеванської селищної ради від 14.07.2021 року № 366 «Щодо розроблення містобудівної  документації Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) села Жобрин Рівненського району Рівненської області».

Замовник: Клеванська селищна рада. Розробник: ФОП ЛЕБІДЬ О.М.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись в Жобринському старостинському окрузі за адресою: село Жобрин, вул. Центральна, 7 з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 год. та на сайті «Клеванської територіальної громади»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Мирослава РОЖКОВА.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 15 листопада 2024 року за адресою: село Жобрин, вул. Центральна, 7, адмін. приміщення селищної ради.

Відповідно до ч.6, ст. 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  містобудівних документацій: «Генеральний план забудови с. Жобрин Рівненського району Рівненської області»,  «План зонування території с. Жобрин Рівненського району Рівненської області» будуть проводитись 17 листопада 2024 року  о 14.00 год. в приміщенні Жобринського старостинського округу за адресою: село Жобрин, вул. Центральна, 7 матеріали по містобудівних документаціях доступні за посиланням.