Контакти членів Координаційного центру підтримки цивільного населення при Рівненській обласній військовій адміністрації

ШАТКОВСЬКА Людмила

заступник голови обласної державної адміністрації, керівник Координаційного центру

roda@rv.gov.ua

ШИГОРЕВА Юлія

начальник Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області, заступник керівника Координаційного центру (за згодою)

info@rv.nssu.gov.ua

ОЧЕРЕТНЮК Олена

заступник начальника Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області, секретар Координаційного центру (за згодою)

o.ocheretniuk@rv.nssu.gov.ua

Члени Координаційного центру:

БЄЛІКОВА Марія

голова Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (за згодою)

rn@redcross.org.ua

БОБРОВСЬКА Олена

директор комунального закладу «Денний центр соціально-психологічної допомоги» Рівненської обласної ради (за згодою)

rymarchuk.o@gmail.com

ВАСИЛЬЧУК Сергій

заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості (за згодою)

zag@rvocz.gov.ua

ВІВСЯННИК Олег

директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення облдержадміністрації

operator.rouoz@gmail.com

ВЛАСОВА Інна

заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області – начальник слідчого управління (за згодою)

public@rv.npu.gov.ua

ГУЗ Валерій

заступник директора департаменту – начальник управління систем життєзабезпечення департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації

gujkg@rv.gov.ua

ГУНЬКО Лариса

голова громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» (за згодою)

centerchaika@gmail.com

ДОРОШЕВА Алла

член правління громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» (за згодою)

alladorosheva@gmail.com

ДУЖИК Богдан

керівник Центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь» в м. Рівне (за згодою)

bohdan.duzhyk@gmail.com

КОВАЛЕНКО Олександра

співзасновник благодійної організації «Благодійний фонд «Україна для героїв» (за згодою)

depkovalenko@gmail.com

КОРЖЕВСЬКИЙ Петро

директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації

don@rv.gov.ua

КОРНІЙЧУК Олександр

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області (за згодою)

ol.korniychuk@gmail.com

КОСТЮК Вікторія

регіональний координатор в Рівненській області благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада» (за згодою)

v.kostiuk@rokada.org.ua

КРОУЛІ Джозеф

голова координаційного хабу Управління ООН з координації гуманітарних справ (за згодою)

ЛАЗАРЕВИЧ Юрій

голова правління благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне» (за згодою)

rivnelgv@gmail.com

ЛІПСЬКИЙ Віталій

начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації

rivne_molodsport_oda@rv.gov.ua

rivne_molodsport_oda@ukr.net

ЛОБОДА Андрій

директор установи «Агенція регіонального розвитку Рівненської області» (за згодою)

rdarivne@gmail.com

ЛУК’ЯНЧУК Олександр

rivne_tck@post.mil.gov.ua

МАРЧУК Віктор

начальник служби у справах дітей облдержадміністрації

children@rv.gov.ua

МЕЛЬНИК Василь

заступник директора департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації

arhioda@rv.gov.ua

МОКЛЯК Костянтин

директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації

ekon@rv.gov.ua

МОХРИК Олександр

заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області (за згодою)

rivne@dsns.gov.ua

НЕСТЕРОВ Олександр

голова громадської організації «ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ» (за згодою)

rv.integration.center@gmail.com

ПАВЛЮЧЕНКО Марина

голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання переселенців» (за згодою)

rivnegromada@gmail.com

ПАТИКІВСЬКІЙ Юрій

фахівець з питань моніторингу ситуації ВПО Благодійного фонду «Право на захист» (за згодою)

i.patykivskyi@r2p.org.ua

РОМАНЮК Любов

начальник управління культури і туризму облдержадміністрації

kultura-rivne@ukr.net

СЛОБОДЕНЮК Роза

директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації

dszn@rv.gov.ua

СОРОКА Юрій

головний спеціаліст відділу контролю, транскордонного та регіонального співробітництва управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації

dice@rv.gov.ua

Rivne.dice@gmail.com

ТОКАРСЬКИЙ Андрій

голова Рівненської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» (за згодою)

rivne@opora.org.ua

ХМЕЛЬНИК Олена

голова громадської організації «Агенція сталого розвитку міста» (за згодою)

citydev.in.ua@gmail.com

ХОМИЧ Олена

член правління громадської організації «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини» (за згодою)

osbbrivne@i.ua

ХОТЕНКО Олена

голова ради громадської організації «Інститут податкових реформ» (за згодою)

ngo.ipr@gmail.com

ЧЕРНЯК Юлія

в.о. генерального директора комунального підприємства «Рівненський обласний центр психічного здоров’я» Рівненської обласної ради

rocpzn64@gmail.com

ЯКОВЛЄВА Ольга

директор комунального закладу «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради (за згодою)

veteranskijprostir@gmail.com

ЯЦУК Ольга

голова громадської організації «Єдність Рівненщини» (за згодою)

ukraineolgayatsuk@ukr.net